Namuose > Apie mus

Šanchajus DER naujos medžiagos Co, Ltd "buvo užsiima gamyba, kuriant ir parduodant medžiagas skaitmeninio spausdinimo, nes ji yra nustatyta. Tai profesionalus tiekėjas reklamos srityje, sertifikuota ISO9001-2000.


DER turi profesionalias aukštos kokybės PVC skaitmeninių spausdinimo medžiagų gamybos linijas. Linijos apima plačios riedėjimo, tekstilės dangos, lipnios dangos, taip pat vienpusės vizijos gamybos procesą. Griežta ir tobula kokybės kontrolės sistema užtikrina aukštą DERFLEX produktų kokybę ir taip pat pasiekia mėgstamus pasaulio klientus.

about.jpg


DERFLEX yra profesionalus įvairių rūšių laminuotas PVC ir dengtas audinys.

tokių kaip ekologinis tirpiklis skaitmeninis spausdinimas frontlit flex reklamjuostė, apšvietimu reklamjuostė, blokuotų reklaminių antraščių, akių banner, savaiminio lipnumo vinilas, vienpusės vizijos vinilas, skaitmeninis spausdinimas drobė, rašalinis tekstilė, pvc caated tentu ir tt ...

05.jpg

06.jpg


Šanchajus DER naujos medžiagos Co, Ltd "yra gamybos plotas 60.000 kvadratinių metrų, užregistruota 2,5 milijonų JAV dolerių. 3 kalendoriai, 3 dengimo mašinos ir 5 laminavimo staklės, 25 vyresnieji inžinieriai ir 450 darbuotojai daro mūsų gamyklą konkurencingesnę tarp banerio vinilo tiekimo.

z.jpg

x.jpg


DERFLEX turi visą QC sistemos seriją. Tuo pačiu metu mes bendradarbiaujame su Rytų Kinijos universiteto mokslu ir technologija, garsiuoju Kinijos universitetu, kurti polimerinių tyrimų laboratoriją. Tai išliks mūsų būsimos technologijų ir naujų produktų tyrinėjimo privalumų.


MTP centras

Su centrine bandymų kambariu pirmos klasės DER naujos medžiagos. Mes turime visišką ir įprastą testavimo sistemą. Ji yra įrengta įvairiais bandymų įrenginiais pagal skirtingas charakteristikas produktų-šenilinių pluoštų, PVC ritinio medžiagos ir reklamos medžiagos ir tobulina produkto testavimo standartai ir reikalavimai. Ji turi pirmosios klasės bandymo personalo, turinčio aukštą išsilavinimą, kokybę ir gerą techninę kokybę, kad gaminio valdomumas būtų garantuojamas, o produkcijos išvežimas iš gamyklos yra 100% iki standarto.

112.jpg

113.jpg


DERFLEX jau daugiau kaip 15 metų yra skaitmeninės spaudos pramonėje, turi klientų daugiau nei 100 šalių.

Mes vykdome visus mūsų užsakymus iš PI, gamybos, pristatymo ir po pardavimo.

Visi užsakymai griežta kokybės kontrolė, siekiant patenkinti klientų poreikius.

c.jpg

v.jpg

01.jpg

02.jpg


Mūsų vizija
Mes tikimės užmegzti glaudžius draugystę su mūsų klientais ir pasiūlyti paramą mūsų naudai, kad mes augti kartu ir kartu tapti lyderiu spausdinimo srityje