ABS lapas

ABS yra plokštės, raižyti, pagrindinė medžiaga, nacionalinį standartą, ABS polimerinės medžiagos, manoma, specialų procesą, ABS plastiko lakštus yra plačiai naudojami ženklai, emblemos, Firminės, reklamos šviesos dėžės, reklaminiai skydai, dovanų daugiarūšio, reklamos, apdaila, vietos vadovas plokštės, plokštės, grindų lenta ir t. t.

Informacija apie

Šanchajus DER naujos medžiagos Co, Ltd yra profesionalusABS jietgamintojas,d eksportuotoja yra Kinija, thtuo yra susijusi su projektavimo, kūrimo ir gamybosapieABS plastiko lakštus.


1.Įvadas ABS lapo

ABS lapasplokštės, raižyti, pagrindinė medžiaga, nacionalinį standartą, ABS polimerinės medžiagos, manoma, yra specialios procedūrosSS,ABS plastiko lakštai plačiai naudojami ženklai, emblemos, Firminės, reklamos šviesos dėžės, reklaminiai skydai, dovanų daugiarūšio, reklamos, apdaila, vietos vadovas plokštės, plokštės, grindų lentos ir t. t.

ABS dvigubą pusės spalvų lapųpagrindinė perdirbimo: mechaninio graviravimo mašina pjovimas, graviravimas, lazerinis graviravimas, karšto štampavimo, lenkimo ir pan.


2. nauda ir charakteristika,ABS lapu3. specification, kadABS lapas

1) spalvos thickness≤0.1 mm,metalo thickness≤2mm

2) Gatavo gaminio storis yra 1.mm、1.5mm ir 3 mm (ne standared≤0.2 mm) 。

3) bendras dydis: 0,6 * 1.2 m Max dydis: 1.38 * 2. 44 m

4) customzied spalva, dydis gali būti accpeted.


ABS.jpg

ABS valdyba


abs2.jpg

ABS plastiko lakštus


abs1.jpg

ABS LAPAS4. programoslicationgali ABS lapo

1) ABS lakštai yra daugiausia naudojami ženklai, vadovas korteles, šviesos dėžutės, Kanban, medalis plokštės, komercinės patalpos indikacinė sistema, ir tt.

2) ABS plastiko lenta yra naudojami įvairiose pramonės šakose, pvz., statybos apdailos pramonė, reklamos gamybos pramonės paroda paslaugų pramonės, statybos modelio gamybos pramonės, orientavimo sistemos gamybos logotipas gamybos pramonės ženklai, ir taikyti pramonėje.


abs3 (2).jpg

ABS lapo tiekėjo


abs4.jpg

ABS valdybos lapas


abs6.jpg            Lapas, ABS


abs3.jpg

ABS plokštė


abs10.jpg

ABS valdybos ženklas


abs8.jpg

plastikas ABS lapo


abs for road sign.jpg

ABS plokštė


abs for company.jpg

ABS plastiko lakštus tiekėjas


abs9.jpg

ABS dvigubą pusės spalvų lapas


5.Paslaugos ABS valdybos lapo

1) daugiau nei 15 metų gamyklos patirtimi.

2) rimta QC visa gamybos linija

3) OĮG gali būti priimtinas.


DER yra profesinėsABS lapasgamintojas, mūsų produktai yra skatinimas. Jei esate platintojasABS plastiko lakštusarbaABS valdybos lapuir jei turite kokių nors klausimų ar reikalavimasABS plastiko lakštus, prašome susisiekti su mumis laisvai.

Tyrimo