Žemės ūkis apima tentą

Žemės ūkio plastikinės plėvelės klasifikavimas iš rūšių požiūriu Žemės ūkio mulčias naudojamos medžiagos klasifikuojamos pagal medžiagą, rūšį, funkciją ir charakteristikas.

Informacija apie

Žemės ūkio plastiko plėvelės klasifikacija, žemės ūkio apima pertvarų medžiagą rūšių požiūriu

Norėdami klasifikuoti žemės ūkio mulčias , ji gali būti klasifikuojama pagal medžiagą, tipą, funkciją ir charakteristikas.

1) pagal žaliavų klasifikacijos naudojimą: stiklas, standžios plastikinės plokštės, minkštas plastikinis lakštas, vabzdžių tinklai ir kt.

2). Žaliavos, naudojamos žemės ūkio plėvele, yra suskirstytos į tris kategorijas: polivinilchlorido, polietileno, etileno vinilacetato kopolimero, PO plėvelės, fluoro plėvelės, polikarbonato, metilo propionato ir kt.

3) pagal produkto funkciją: galima suskirstyti į žemės ūkio plėvelę ir žemės ūkio plėvelę.

4) klasifikuoti žemės ūkio plėvelės savybes ir savybes nuo apšvietimo ir šilumos išsaugojimo medžiagų kampo, vidinės ir išorinės dangos medžiagos, skaidrios ir juodos dviejų rūšių plastikinės plėvelės, šilumos izoliavimo plėvelės ir glaudžiai susijusios su senėjimo atsparumo gamyba plėvelė, skaidomas filmas ir tt


  1. Žemės ūkis sunaikina filmą

    Taikant šią technologiją buvo pritaikyta plastikinių dangų auginimo technologija, todėl šaltų metų laikotarpiu vaisiai ir daržovės auginamos gerai, tai yra pagrindinis veiksnys, padedantis skatinti augimą ir augimą.

  2. Daugiafunkcinis filmas

    Plėvelė, be ryžių, medvilnės, kukurūzų, tabako, gėlių sodinukų ir lauko plotų, naudojama potvynių kontrolės membranai, padengta drėkinimui ir vandens rezervuaru, gerokai pagerindama vandens panaudojimo koeficientą. Be to, plastikinė plėvelė yra plačiai naudojama grybų auginimui, saugojimui laivyno pašarams ir kt.

  3. Vabzdžių plėvelė

    Tai daugiasluoksnis plėvelė, pagamintas iš įprasto etileno ir mažo tankio etileno. Filmas atspindi tik saulės ultravioletinius spindulius aplinkui, o matoma šviesa yra atspindėta. Dėl baimės, kad ultravioletinė spinduliuotė baimės, o ne arti filmo, ji gali pažeisti kenkėjų kontrolę. Siekiant užkirsti kelią ir kontroliuoti stiprų atsparumą amarams, raudoniesiems vorams ir kitiems specialiems efektyviams;


labai aiškus tentinis rutulys žemės ūkiui
PVC plėvelės ritiniai
Žemės ūkio PVC tentas
Žemės ūkis nuleidžia tentą


Tyrimo