Tento audiniai

Šanchajus DER Naujos medžiagos Co, Ltd "yra profesionalus gamintojas tento audiniai Kinijoje, specializuojasi tyrimų, plėtros ir gamybos Sunbrella audinio. tento drobė yra vandeniui atspari medžiaga, skirta audinio markizėms gaminti, pavyzdžiui, atspalvių markizės ir lauko tentai. Programos:...

Informacija apie

Šanchajus DER Naujos medžiagos Co, Ltd "yra profesionalus gamintojas tento audiniai Kinijoje, specializuojasi tyrimų, plėtros ir gamybos Sunbrella audinio .

tento drobė yra vandeniui atspari medžiaga , skirta audinio markizėms gaminti, pavyzdžiui, atspalvių markizės ir lauko tentai .


awning fabrics manufacturer

tento audiniai


awning fabrics supplier

saulės spindulių audinys


awning fabrics wholesale

tento drobė


Programos:

awning canvas manufacturer

lauko markizės


awning canvas wholesale

šešėlinės markizės


sunbrella fabric wholesale

lango atspalvis"DERFLEX" yra profesionalus " Sunbrella" audinio gamintojas ir prekybininkas, specializuojantis tentų audinių tyrimams, kūrimui ir gamybai. Mūsų biuras įsikūręs Šanchajus, Hainingo gamykloje, patogioje susisiekimo vietoje. Visi mūsų gaminiai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir yra labai vertinami įvairiose skirtingose ​​rinkose visame pasaulyje.

Jei jus domina bet kuri mūsų tento drobė arba norėtumėte aptarti užsakymą, susisiekite su mumis. Artimiausiu metu laukiame sėkmingų verslo santykių su naujais klientais visame pasaulyje.

Tyrimo