Atvirkštinio apšvietimo vinilo medžiaga lauko ženklams

Lauko baltos spalvos banner Vinyl medžiagos produktai yra atspausdinti ant 15 oz besiūlių vinilo, naudojant lazeriu valdomas technologijas. Spausdintuvas su lazeriniu spausdinimu suteikia labai tikslų vaizdą iš priekinės ir galinės pusės, užtikrinantį, kad jūsų menas bus tikslios reprodukcijos.

Informacija apie

Lauko baltos spalvos banner Vinyl medžiagos produktai yra spausdinami ant 15 oz besiūlių vinilo medžiagų, naudojant lazeriu valdomas technologijas. Spausdintuvas su lazeriniu spausdinimu suteikia labai tikslų vaizdą iš priekinės ir galinės pusės, užtikrinantį, kad jūsų menas bus tikslios reprodukcijos.

lauko šviesabalės reklama

apšvietimo vinilo reklaminė medžiaga

apšvietimo vinilo medžiaga

lauko apšvietimas su atviru dangteliu. Savybės:

15 oz svorio ir atlaiko tokias pat temperatūras kaip (-22) laipsnių Fahrenheit.

Storis 0,35 mm

Ašaros stipris 55 svarai (svorio medžiaga gali dirbti prieš ašarą)

Tempiamoji galia 295 svarai / colyje (didžiausia įtampa, kurią medžiaga gali ištverti, kol ji nepavyks ir visam laikui deformuotis)

Media Width 197 "

DERFLEX produktai Spalvotas vinilas skaitmeninei spausdinimui:

DN1550: karštas laminas su apšvietimu, 500D * 500D, 18 * 12, 510gm, 15oz;

DD1122N: padengtas apšviečiamasis apšvietimas 1000D * 1000D, 20 * 20, 510gm, 15oz


DER Naujoji Medžiaga yra viena iš pirmaujančių Kinijos atvirkštinių bangų vinilo medžiagų lauko ženklų gamintojams ir tiekėjams, su profesionalia gamykla, mes galime gaminti aukštos kokybės apšvietimu banner vinilo medžiaga lauko reklama už konkurencingą kainą, ir mes visada galime pasiūlyti jums produktus Parduodama. Sveiki atvykę į didmenines prekes iš mūsų.
Tyrimo