Skaitmeninės sublimacijos spausdinimo audinys

Skaitmeninės sublimacijos spausdinimo audinio, yra vienas iš skaitmeninio spausdinimo audiniai. Per specialius dažymo, kokybiškai, apdailos perdirbimo, gali sugerti, nustatytos vandenį plintančios sublimacijos rašalo ir gali būti perkeliami iš audinio pusėje audinys į kitą pusę audinio, plonas audinys gali pasiekti tos pačios spalvos abiejų audinio pusių poveikis. Principas yra mažai energijos sublimacijos dispersinė dažų į rašalo per sublimacija skaitmeninė spausdinimo mašina, Rašaliniai specialus gydymas sublimacijos poliesterio audinio sublimacija. dažų submeniu audinio spausdinimas, spalvos atsparumas, plovimo lygis pasiekė 4.5 arba daugiau, palyginti su tradiciniu būdu perduodant popieriaus, geresnį vaizdą ir daugiau aštrių kraštų poveikį; aplinkos apsauga, nereikia naudoti perkėlimo popieriaus, taupyti išteklius, mažinti poveikį aplinkai; padidinti lengva dirbti, siekiant išvengti lipduko dėl judėjimo, lankstymo, iškraipymo sukelia klaida.

Informacija apie

Skaitmeninės sublimacijos spausdinimo audinys, yra viena iš įskaitmeninio spausdinimo audiniai. Per specialius dažymo, kokybiškai, apdailos perdirbimo, gali sugerti, nustatytos vandenį plintančios sublimacijos rašalo ir gali būti perkeliami iš audinio pusėje audinys į kitą pusę audinio, plonas audinys gali pasiekti tos pačios spalvos abiejų audinio pusių poveikis.

Principas yra mažai energijos sublimacijos dispersinė dažų į dažų sublimacijos, perSublimacija skaitmeninė spaudaaparatas, rašalinis specialus gydymassublimacijos poliesterio audinio.

    dažų submeniu audinio spausdinimas, spalvos atsparumas, plovimo lygis pasiekė 4.5 arba daugiau, palyginti su tradiciniu būdu perduodant popieriaus, geresnį vaizdą ir daugiau aštrių kraštų poveikį; aplinkos apsauga, nereikia naudoti perkėlimo popieriaus, taupyti išteklius, mažinti poveikį aplinkai; padidinti lengva dirbti, siekiant išvengti lipduko dėl judėjimo, lankstymo, iškraipymo sukelia klaida.


DERFLEX yra profesionalusdažų sublimacijos audinysgamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos, kad tai susiję su projektavimo, kūrimo ir gamybossublimacijos audiniai


digital sublimation printing fabric manufacturer

sublimacijos tekstilės


Digital sublimation printing fabric supplier

sublimacijos drobė


Digital sublimation printing fabric wholesale

spausdinant didelio formato audinio ritinėliai


DERFLEX pagrindinėsublimacijos tekstilėsproduktai taip:

Dalies numerisspecifikacijosDIDŽ. Plotis
DA001sublimacijos akių audinio, 120gsm, ritinio ilgis 100M310cm
DA002vėliavoms, 110gsm, ritinio ilgis 100M310cm
DA008sublimacijos tiesioginio spausdinimo audinys, 110gsm, ritinio ilgis 100M310cm
DA007Blockout audinys, juoda atgal, 350gsm, ritinio ilgis 100M290cm
DA009dvigubą pusės spausdinimui, 240gsm, ritinio ilgis 100M310cm
DA-J305su apšvietimu tekstilės, B1 FR. 195gsm, ritinio ilgis 100M320cm
DA-195su apšvietimu tekstilės. 195gsm, ritinio ilgis 100M310cm

Pagrindinės naudojimo sritys:

Aš.drobė, pop-up stendai

dye sublimation fabric whole sale

sublimacijos stretch audinys


dye sublimation fabric manufacturer

sublimacijos audiniai pop-up


dye sublimation fabric supplier

sublimacijos tekstilės


II.su apšvietimu tekstilės ir šviesos dėžutė

dye sub fabric manufacturer

su apšvietimu tekstilės


dye sub fabric supplier

dažų submeniu audinys Toršeras


dye sub fabric wholesale

dažų pa audiniai


III.vėliavoms


flag material manufacturer

sublimacijos tekstilės gaminių paplūdimio vėliavos


flag material supplier

subliflag medžiaga


digital sublimation printing flag material

sublimacijos tekstilės vėliava



Įkurta 2001 metais, DERFLEXyra aukštųjų technologijų įmonė, turinti visą gyvybingumą, potencialą ir išsamią stiprumo. Įmonė yra įsikūrusi, Zhejiang ir Šanchajaus srityje, unikali vieta su nuostabiu kraštovaizdžiu ir gamtos dovanos.

Remiantis technologijų plėtros, bendrovė ėmėsi grupė

patyrę k, kurie yra talentingas vadovybei, rinkodaros ir gamybos įgūdžius. Įmonėje didelis dėmesys yra skiriamas pagrindinio valdymo, stabilios kokybės, nuolat tobulinti paslaugas, pardavimą ir po pardavimo aptarnavimą iki pardavimo, ir mūsų produktų konkurencingumą rinkoje didinančių.

Mūsų kompanija pagrindiniai produktai: sublimacijos tiesioginio spausdinimo medžiagos, PVC reklama, savaime lipnios vinilo, PVC tapraulin, poliesterio tekstilės, medvilnės drobė, Rašaliniai žiniasklaida,ir pan.

Nuo pat jo įkūrimo, įmonė išlaiko gyvenimo iki tikėjimas:"sąžiningas pardavimas, geriausios kokybės, žmonės orientuoti ir naudos klientams."

Mes darome viską, kad pasiūlyti mūsų klientams geriausią aptarnavimą ir geriausius produktus. Pažadame, kad mesbūsite atsakingas visą kelią iki pabaigos, kai mūsų paslaugas pradėsime.


Tyrimo