Frontlit Banner for Billboard

"DERFLEX" gamina reklaminį stendą su konkurencingu priekiniu ženklu. Gerai įsisavinant rašalą, ryškus vaizdų našumą ir gamyklos kainą, mūsų reklaminių antraščių reklaminis skydelis pritraukia geresnį verslą.

Informacija apie

Lauko reklaminiai skydai daugiausia stovi šalia greitkelio, įskaitant greitkelius, miesto kelius, eismas ir kitus pagrindinius kelius šalia įmonės.

PVC pagrindinis reklaminis plakatas yra pagrindinė medžiaga reklaminio paveikslėlio spausdinimui ant skelbimų lentos. DERFLEX, turintis daugiau kaip 15 metų patirtį, gaminanti iš anksto įsigyjamą reklaminę medžiagą , sukūrė kvalifikuotą tyrimo ir gamybos komandą, skirtą reklaminėms reklaminėms antraštėms .


frontlit banner for billboard

priekinis reklaminis plakatas


billboard banner

reklaminis skydelis banner frontlit


billboard flex banner

lauko stendo medžiaga


DERFLEX pritvirtintas reklaminis skydelis su tokiais privalumais:

  1. Didelė purtanti ir susilpnėjanti galia. DERFLEX su aukštos verpalų panaudojimu gali pagaminti stipresnę skelbimų lentos medžiagą .

  2. Puikūs paveikslėlių spektakliai. Su profesionalia gamybine patirtimi, DERFLEX frontalinė reklaminė medžiaga įvairioms sezono sezamos įvairioms šalims suteikia atskiros žaliavos sudėtį, kad būtų pasiektas toks pat geras rezultatas.

  3. kokybiškos kokybės: to paties kliento užsakymams mes naudojame tą patį kalendorių, tą patį laminavimo mašiną, tą patį žaliavą, kad pagamintą tą pačią prigludusios reklaminės medžiagos tą pačią kokybę.


"DERFLEX" gamina ir tiekia " frontlit" reklamjuostę reklamjuostėms daugiau nei 90 šalių visame pasaulyje. Sėkminga kokybė ir konkurencinga kaina laimėjo gerą reputaciją tarp klientų.


Jei susidomėjote reklamine plokšte esančia reklamine medžiaga , kuria galite naudotis, susisiekite su mumis.

"DER New Material" yra viena iš pirmaujančių reklaminių stendų gamintojų ir tiekėjų Kinijoje su profesionalia gamykla, todėl mes galime pasiūlyti Jums parduodamus produktus, kad jie galėtų pagaminti aukštos kokybės reklaminius skydinius reklaminius skydinius už konkurencingą kainą. Sveiki atvykę į didmenines prekes iš mūsų.
Tyrimo