"Frontlit Flex Banner Material for Outdoor Signs"

"DERFLEX" profesionaliai gamina "Frontlit flex" reklaminę medžiagą lauko ženklams. Nuolatinis šviesos pralaidumas, geras rašalo sugertis, kartu su anti-UV, antipireno savybėmis ir gamyklos kaina daro mūsų lauko ženklų reklaminę medžiagą konkurencingesnę tarp konkurentų.

Informacija apie

"DERFLEX" profesionaliai gamina "Frontlit flex" reklaminę medžiagą lauko ženklams . Nuolatinis šviesos pralaidumas, geras rašalo sugertis, kartu su anti-UV, antipireno savybėmis ir gamyklos kaina daro mūsų lauko ženklų reklaminę medžiagą konkurencingesnę tarp konkurentų.


Pagrindiniai produktai:

DW1231: šalta laminuota priekinė plokštelė, 200D * 300D, 18 * 12, 280gsm (7 oz)

DW1351-H: karšta laminuota priekinė plokštelė medžiaga, 300D * 500D, 18 * 12, 340gsm (10 oz)

DW1552: super stiprio reklaminė medžiaga, 500D * 500D, 9 * 9, 440gsm (13 os)

DD1188: PVC dengtas priekinis ženklas, 1000D * 1000D, 18 * 18, 510gsm (15 oz)

PVC padengta priekinė plokštelė


Lauko ženklų privalumai:

Lauko ženklai reiškia lauko grupių auditoriją, daugelis reklaminių laikmenų pasirinko lauko šviesos dėžutes. Lauko šviesos dėžės skelbimai per pirmąsias duris, skelbimo skiltyje, polių šviesos dėžutės paveikslai reklamos turinio forma. Didesni, nei kiti spausdinimo skelbimai, šriftai yra dideli, labai įdomūs.

Reklamos darbų žvalgumas yra labai stiprus ir labai naudingas greitam ir efektyviam šiuolaikinei visuomenei. Skubantys žmonės ateina ir sąmoningai eina tolimais keliais.

Abi savybės yra reklaminio gyvenimo egzistavimo įvertinimas, priežastis, kodėl sparčiai vystosi lauko šviesos dėžės ir vartotojų populiarumas, dėl įvairių formų reklamos.

Lauko reklaminės šviesos dėžės, vis daugiau palankios daugeliui įmonių, yra todėl, kad yra daug pranašumų.

juoda atgalinė reklama priekyje"DER New Material" yra viena iš pirmaujančių Kinijos pirmaujančių lanksčių reklaminių medžiagų, skirtų lauko ženklų gamintojams ir tiekėjams, su profesionalia gamykla, todėl mes galime pasiūlyti produktams aukštos kokybės "Frontlit flex" reklamines medžiagas, skirtas atviri ženklams už konkurencingą kainą. Parduodama. Sveiki atvykę į didmenines prekes iš mūsų.
Tyrimo