Namuose > Naujienos > Turinys

Skaidri PVC staltiesė

Jun 19, 2020

Skaidri PVC staltiesėtaip pat žinomas kaipSkaidri PVC staltiesė, yra naujo tipo gaminiai iš PVC medžiagų. Jis yra visiškai skaidrus ir skaidrus. Jis vadinamas minkštu stiklu. Jis yra atsparus aukštai temperatūrai ir dilimui. Jis naudojamas apsaugoti stalviršius, tokius kaip stalo kavos staliukai, nuo trinties ir nudegimų, taip pat išlaikyti stalų, kavos staliukų ir kitų stalviršių išvaizdą. Visų pirma, jis apsaugo marmurinius ir stiklinius stalviršius, medžio masyvo stalviršius ir dažytus stalviršius.


Clear PVC tablecloth


skaidrus pvc filmas, kurios funkcijos yra didelis atsparumas karščiui, atsparumas šalčiui, stiprus atsparumas rūgštims, atsparumas šarmams, atsparumas dideliam slėgiui, antistatinis, atsparumas smūgiams, atsparumas tempimui, senėjimas, geras šviesos pralaidumas ir ilgas tarnavimo laikas; gamybos pritaikymą galima atlikti atsižvelgiant į paraišką.

Transparent PVC tablecloth

Neperšlampanti skaidri PVC staltiesė

-Būti naudojamas papuošti stalą ir biurą.
- Naudoti kaip apsauginius stalviršius nuo trinties ir nudegimų.

- naudoti kaip stiklą.

TarnybaSkaidrūs PVC gaminiai

1) profesionali gamybos komanda, turinti daugiau nei 15 metų patirtį;

2) griežta kokybės kontrolės sistema gaminant konsistencijos produktus;

3) Į visus klausimus ar klausimus bus atsakyta per 8 valandas;

4) Bet kuri kokybės problema bus grąžinta per 3 darbo dienas

Waterproof Clear PVC Tablecloth

DER yra profesionalusskaidraus PVC lapo gamintojas,Mūsų produktai yra skatinimas. Jei esate platintojasSkaidrios PVC vinilo staltiesės, arbaKrištolo skaidrumo PVC staltiesės audinys, ir jei turite kokių nors klausimų ar reikalavimųskaidrus pvc ritinys, susisiekite su mumis laisvai.