Namuose > Naujienos > Turinys

Geros kokybės atspindinčio vinilo ritinėlių gamintojas

Mar 20, 2020

Šviesą atspindinti plėvelė yra atspindinti medžiaga , kuri buvo padaryta į ploną plėvelę ir kurią galima tiesiogiai uždėti. Pagaminta naudojant stiklo karoliukų technologiją, mikroprizmos technologiją, sintetinių dervų technologiją, plėvelių technologiją ir dangų bei mikroreplikacijos technologijas. Paprastai yra balta, geltona, raudona, žalia, mėlyna, ruda, oranžinė, fluorescuojanti geltona, fluorescuojanti oranžinė, fluorescuojanti geltonai žalia.

reflective vinyl(1)

 

Šviesą atspindintys ritiniai naudojami daugelyje sričių, įskaitant greitkelius, aviaciją, geležinkelius, laivybą ir automobilių valstybinius numerius. Iš jo sudaryti kelio ženklai nakties šviesoje gali atspindėti ryškią ir aiškią šviesą, leidžiančią ambasadoriams ar kitiems darbuotojams pamatyti saugumo įspėjimus ar draudžiamuosius ženklus, akivaizdžiai didinantį eismo saugumą. Be to, pastaraisiais metais fortifikacinėse lentose, skelbimų lentose,

Gatvių ženklai, gatvių ženklai ir kitos programos taip pat tampa vis labiau paplitusios.

reflective vinyl(2)

 

Atspindinčio vinilo pritaikymas kitose srityse:

1: Taikymas greitkelio kelio ženkluose

2: Paraiška ant automobilio valstybinio numerio

3: Taikymas kūno identifikavimui

4: Kūno lipdukai

5: Įranga ir saugos ženklai

6: Krypties ženklai, kelio ženklai, gamyklos indikacijos sistemos, namo numeriai

7: reklama ir pramonės identifikavimas

8: Visuomenės gerovės ženklai

reflective vinyl(3)

 

Nuolat gerėjant žmonių gyvenimo lygiui, smarkiai išaugo personalizacijos poreikis, o atspindinčių medžiagų taikymo sritys tapo platesnės ir platesnės.

Jei susidomėjote mūsų atspindinčiu vinilo ritiniu, susisiekite su manimi laisvai, norėčiau suteikti jums daugiau informacijos apie jį.

„My WhatsApp“: +8618701920943

Mano el. Paštas: janet@derflex.com