Namuose > Naujienos > Turinys

Atspausdinamas minkštos vinilo plėvelės fotoliuminescencinis švytintis filmas

Apr 23, 2020

Atspausdinamas minkštos vinilo plėvelės fotoliuminescencinis švytintis filmas

ProduktasFotoliuminescencinis švytintis filmasVardas:

Produkto substratas: PET

Produkto skaidrumas: permatomas, visiškai skaidrus

Naudotas rašalas: vandens pagrindo dažai ir pigmentinis rašalas

Gaminio storis: 0.10mm

Produkto svoris: 180g /

Produkto spalva: pieno balta, permatoma

Gaminio naudojimas: dekoratyviniai paveikslai, rankdarbiai, kelio ženklai, dažnai naudojami kosminės erdvės tyrimuose ir žemėlapiuose, spausdinimo plokštelių gamyboje, skaidrės, šviesos dėžutės ar kiti skaidrūs paveikslėlių efektai.

Photoluminescent Luminous Film

šviečianti spausdinimo plėvelėir jo gamybos būdas yra švytinti spausdinimo plėvelė, realizuota pagal šią schemą. Pagrindinę struktūrą sudaro rašalo sluoksnis, plėvelės pagrindas, lipnus sluoksnis, šviečiantis ir rašalo sluoksnis. Plėvelės pagrindas pagamintas iš plokščios skaidrios arba nepermatomos medžiagos, turinčios lygų paviršių, tvirtą ir stiprų elastingumą. Skaidri plėvelės bazė gali būti naudojama plėvelėms su dvipusio spausdinimo funkcija gaminti. Lengvumas, kai švytinti medžiaga yra apdorojama vienoje plėvelės pusėje, ją taip pat galima žiūrėti iš kitos pusės - tai sudaro sąlygas dvipusiam spausdinimui, taip pat pasižymi geru lygumu ir standumu. Nepermatomas medžiagas galima pasirinkti iš popieriaus, plastiko lakštų ir kt.

Photoluminescent Luminous Film(1)

Prekės savybės:

1 Puiki vandens nepraleidžianti funkcija, po spausdinimo nereikia apdoroti paviršiaus, abu turi gerą atsparumą vandeniui ir kietus taškus, tinkami grafikai ir tekstui gaminti vienoje plokštelėje;

2 Šviesus kambario naudojimas, ką matote, ką gausite;

3 didelio kontrasto, aukštos raiškos; palaiko 5760 dpi raiškos nuotraukų lygio išvesties efektą, gali būti naudojamas aukštos kokybės nuotraukų lygio vaizdo išvestims.

4 rūkas:<>

5 Maksimalus tankis:> 3.0D;

6 Stabilus našumas, efektyvus ilgalaikis, nekeičiamas rašalo afinitetas.

7 Fizinis tiesioginis vaizdavimas, 100% perkėlimas, jokios cheminės reakcijos, apdorojamas unikaliu aukštųjų technologijų metodu, plėvelė neprilips viena prie kitos, efektyviai išspausdindama spausdinto filmo ilgalaikio saugojimo problemą.

Photoluminescent Luminous Film(2)

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsųŠviesus filmasprašome susisiekti su mumis laisvai.

Mano elektroninis paštas:janet@derflex.com

Mano „WhatsApp“: +8618701920943