Namuose > Naujienos > Turinys

PVC spalvotasis braižytuvo braižytuvas, plėvelinis vinilis, skirtas pjaustymo braižymui

Feb 14, 2020

Plokštės PVC putplasčio turi antikorozines, drėgmei atsparias, pelėsiui atsparias, nesugeriančias, gręžiamas, pjaunamas, lengvai suplanuojamas, lengvai formuojamas termiškai suformuotas ir karšto lenkimo savybes. Dėžutės šerdies sluoksnis, vidaus ir išorės apdaila, statybinės medžiagos, chemijos pramonė ir kitos sritys, reklaminiai ženklai, spausdinimas, šilkografija, rašalinis spausdinimas, rašymas kompiuteriais, elektroninių prietaisų gaminių pakavimas ir kitos pramonės šakos.

pp sheet(1)

Kokios yra PVC putplasčio plokštės savybės?

    

1. Aplinkos apsauga:

Tam tikru mastu lubų plokštė atitinka PVC putplasčio plokštės pranašumus ir yra ekologiška. Tai ne tik antibakterinis ir priešuždegiminis, bet ir 100% be kenksmingų medžiagų, tokių kaip asbestas ir nagai. Ypač atsižvelgiant į mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančią aplinkosaugą, vis daugiau žmonių pasirenka ekologiškas lubų plokštes.

2. Apdorojimas:

Dekoratyvinė lentos medžiaga pasižymi mažu savitu sunkumu, dideliu stiprumu, o lentos kraštą nėra lengva sugadinti. Transportavimas ir montavimas yra patogus ir lengvai apdorojamas.

pp sheet(3)

3. Puošyba:

Taikymo sritis yra plati, raštai yra įvairūs, spalvos yra sodrios, o puošyba yra labai stipri. Jis gali būti naudojamas kaip didelio masto lubų lentos arba lenktos lubos. Tai dizaineriams gali suteikti daug erdvės vaizduotei ir suprojektuoti unikalius vaizdinius efektus. Projektavimo stiliaus reikalavimai taip pat suteikia savininkui įvairiausių variantų.

4. Šiluminis atsparumas:

Plokštės iš PVC putplasčio turi labai gerą atsparumą karščiui, o tai gali sumažinti išorinio pasaulio įtaką patalpų temperatūrai ir padidinti atsparumo šilumai vertę pagal naudojamo produkto specifikacijas, o tai padeda taupyti energiją. Tai tinka patalpoms be stogo izoliacijos ar oro kondicionavimo.

5. Garso sugėrimo efektas:

Kuo trumpesnis vidinio garso atkūrimo laikas, tuo geresnis vidaus garso efektas. Tai gali pasiekti garso sugerties efektą, kuris gali efektyviai sureguliuoti patalpų aidą, sumažinti triukšmą ir pagerinti garso aiškumą. Sukurkite gerą darbo aplinką. Gali būti plačiai naudojamas biuruose, medicinos įstaigose, viešbučiuose, prekybos centruose, klasėse, konferencijų salėse, konferencijų salėse, teatruose ir kitose vietose, kur keliami aukštesni garso sugerties reikalavimai.

pp sheet(2)

 

Jei norite sužinoti daugiau apie PVC putplasčio plokštes, susisiekite su manimi laisvai. Mielai pagerinčiau jūsų informaciją apie tai.

„My WhatsApp“: 008618701920943

Mano el. Paštas: janet@derflex.com