Namuose > Naujienos > Turinys

PVC audinio lauko vandeniui atsparus Oxford audinys palapinei

May 30, 2019

vandeniui atsparus oksfordo audinys, taip pat žinomas kaip „Oxford“, yra spalvotas audinys, padengtas audiniu arba kvadratiniu pynimu paprastu pynimu. Lengvai plaunama ir sausa, minkšta rankena, geras drėgmės sugėrimas, minkšto audinio spalva, minkštas audinio korpusas, geras oro pralaidumas, patogus dėvėjimas ir dviejų spalvų efektas. Daugiausia naudojami kaip marškiniai, sportiniai drabužiai ir pižamos.

 

oxford cloth(2)

Drobės audinys yra storesnis medvilnės arba lino audinys. Pavadinta pirminiam burių naudojimui. Paprastai naudojamas paprastasis pynimas, naudojamas nedidelis pluošto pynimo kiekis, o metmenų ir ataudų siūlai yra daugialypiai.

oxford cloth(3)

Skirtumas tarp dviejų yra tas, kad „ Oxford“ audinys dažniausiai naudojamas cheminių pluoštų audiniams, kad išreikštų daugiau, minkštų, paliesti drėgmę, geras drėgmės sugėrimas, patogus nešioti ir lengvai plaunamas, sausas ir lankstus.

oxford cloth(1)

Savybės: aukštas atsparumas, atsparumas smūgiams, atsparumas karščiui, atsparumas korozijai, atsparumas stagnacijai, atsparumas rūgštims ir šarmams, šviesos atsparumas yra labai geras, ekspozicija 1000 valandų, stiprus 60-70, audinys lengvai plaunamas ir sausas, geras formų išlaikymas. Turi „plaunamos ir nešiojamos“ savybes

 

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su manimi laisvai! ^ ^