Namuose > Naujienos > Turinys

Minkšta PVC skaidri plastiko ritinėlis skaidri PVC plėvelė

Jun 12, 2020

Visas vardasskaidrus filmasyraypač skaidri PVC plėvelė,pagrindinis komponentas yra polivinilchloridas, o pridedami kiti komponentai, kurie padidina jo atsparumą šilumai, tvirtumą, elastingumą ir kt.

super clear PVC film

Panaudojimas: šilkografija / padėklas / ofsetinė spauda, ​​aukšto dažnio įtampa ir siuvimas. Plačiai naudojami rankinėse, kosmetikos rankinėse, raštinės reikmenims ar aksesuarams, žaislų dovanoms ir kt.

Storis

0,02 ~ 0,30 mm

Spalva

aišku

Normalus dydis

1,82m ar mažiau

Taikymas

izoliacinė plokštė, izoliacinė plokštė, durų uždanga ir kt

clear film

Skaidrus PVC lakštastinka:

1. Kasdieniai poreikiai: izoliacinė lenta, lietaus pavara, ekologiška seilių mentė, akių kaukė, stalo audinys, dušo dangtelis, dušo uždanga, vandens krepšys, ledo krepšys, neslystantis kilimėlis, drabužių spinta ir kt.

2. Pakuotės reikmenys: kompiuterinių prietaisų dulkių dangtis, lanksti kosmetikos pakuotė, pirkinių krepšiai, dovanų krepšiai, madingos pakuotės, rankinės ir kt.

3. Kanceliarinės prekės: aplankai, bylų krepšiai, kanceliarinių prekių dėžutės, aukštos kokybės kanceliarinės prekės ir kt.

4. Lauko gaminiai: vandens krepšys, žvejybos krepšys, palapinė, įvairūs raketų komplektai ir kt.

clear film(1)

Jei jus domina mūsųSkaidrus PVC lakštas,prašau susisiekti su manimi laisvai. Aš norėčiau jums pasiūlyti daugiau informacijos apie tai

Mano elektroninis paštas:janet@derflex.com

„My WhatsApp“: 008618701920943