Namuose > Naujienos > Turinys

Skaidrus PVC minkštas stiklas

Aug 23, 2020

Šanchajus DER New Material Co, Ltd yra profesionalusSkaidrusPvcVinilo&PVC brezento audinys Medžiagosgamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos, kuris yra susijęs su projektavimu, kūrimu ir gamyba,durų užuolaidos, staltiesė, grindys ir pramoniniai.

Skaidrus PVC plėvelėsyra pagamintas iš polivinilchlorido, ir kitų sudedamųjų dalių yra įtraukta padidinti savo atsparumą karščiui, kietumas, ir latakų.

clear PVC

Naudokite aiškius PVC padaryti ekranus, kurie daro didelį laikiną pertvarų sienos bet kurioje programoje. Skaidrios pramoninės užuolaidos gaminamos su lanksčiais ir sutvirtintais PVC lakštais, kad prireikus būtų galima lengvai slysti, kad būtų galima netrukdomai patekti. Jie gali būti pagaminti pagal jūsų reikalavimus, su kilpomis viršuje, apačioje ir skaidrėse arba su velcro siūlėmis ar užtrauktukais, kuriuos reikia sujungti.

PVC glass

Produkto savybės:

1)     skaidrūs ir itin aiškūs,

2)     Vandeniui

3)     alyvos įrodymas

4)     anti-miltligė

5)     geras anti-senėjimo efektyvumą,

6)     geras anti-seepage efektyvumą,

7)atsparumas rūgščiai korozijai

Dalies numeris

Specifikacijos

Plotis

DTS-02 (DTS-02)

Super skaidrus vinilo, storis 0.2mm

Nuo 1.02 iki 1.83M

DTS-05 (Netoli numerio DTS-05)

Itin skaidrus vinilas, storis 0.5mm Atsparus šaldytai

Nuo 1.02 iki 1.83M

DTS-08 (DTS-08 )

Itin skaidrus vinilas, storis 0.8mm Atsparus liepsnai

Nuo 1.02 iki 1.83M

DTS-20 (DTS-20)

Super skaidrus vinilo, storis 2mm FR gydymas

Nuo 1.02 iki 1.83M

soft glass PVC sheet

DER yra profesionali pramoninėPVC minkštas stiklasgamintojas, mūsų produktai yra reklamuojami. Jei esate platintojasPramoninės plastikinės PVC užuolaidosmedžiaga, ir jei turite kokių nors klausimų ar reikalavimų,Skaidrūs PVC ritiniaididmeninė prekyba , prašome susisiekti su mumis laisvai. WhatsApp +8615821774106 El. pašto joyce@derflex.com