Namuose > Naujienos > Turinys

UV spausdinimo lininiai drobė stovai

Apr 10, 2020


Linų drobė audinysYrapadengtas ant konkretaus audinio substrato, kad būtų išvengta naftos, tirpiklio, vandens ir kitų įsiskverbimo danga substrato, naudojamas atkreipti aliejinių dažymo audiniu. Dengti audiniai, naudojami rašaliniam dažymui, fotoūgliai, vidaus ir lauko reklamai, šviesos dėžėms ir kt., taip pat vadinami aliejinių paveikslų drobėmis. Cheminis pluošto audinys yra klasikinis kinų stilius, tinka skaitmeniniam UV spausdinimui.

linen fabric(2)

 

Purškimo spausdinimas: vestuvių nuotraukos, asmeninės nuotraukos, kopijavimo paveikslai, interjero dekoravimas, parodų vietos išdėstymas, prekių ekrano fonai, durų sąramos, roletai, parduotuvių ženklai, įmonės profiliai, plakatai, vidaus ir lauko reklama, šviesos dėžės.

 

DERFLEX turi tris drobę

 

1.Sėmenų drobės audinys:

 

Didelio stiprumo, mažo pailgėjimo, atsparumo korozijai, nėra lengva miltligė, priešpuris, ir greitai drėgmės. Lininis audinys yra stabilus ir patvarus sandėlyje. Tai tradicinis puikus drobės substratas.

Lininis audinys yra stabilus dydžio, labai stiprus, atsparus drėgmei ir puviniui, o ne pelėsių, trapūs ir patvarus saugojimui, labai mažas pailgėjimas, retai ilgalaikis laisvas streso, šviesos ir lankstus, atsparus smūgiams, buferiai išorinių jėgų ir gali prisitaikyti prie dažų plėtra , Gali būti siunčiami, geriau nei kitų medžiagų, yra tinkamiausias substratas naftos tapybos kūrimo.

 linen fabric

2.poliesterio drobės audinys:

 

Cheminis pluoštas (poliesteris) turi puikią veiklą kaip drobė. Medvilninis audinys pagamintas iš medvilnės ir poliesterio. Medvilninis audinys yra stipresnis nei medvilninis audinys. Tinka rašaliniam dažymui.

 

3.100% medvilnės drobė:

 

Savybės 100% medvilnės drobė: matinis, didelės raiškos, vandeniui, tinka studijos, patalpų ir lauko reklama, fonas, interjero apdailos aliejaus paveikslai, ir tt

4

 

Jei norite sužinoti daugiau apie mūsų medvilnės drobė, prašome susisiekti su mumis laisvai, aš norėčiau pasiūlyti jums daugiau informacijos apie tai.