Namuose > Naujienos > Turinys

Neperšlampama balto plastiko putplasčio plokštės medžiaga

Apr 16, 2020

waterproof white plastic foam & nbsp;kt board material

& nbsp;

Size: 1.22 * 2.44m

Thickness: 3mm / 5mm / 10mm

& nbsp;

KT lentayra naujo tipo medžiaga, pagaminta iš polistireno PS dalelių, putojant, kad susidarytų plokštės šerdis, kurią spaudžia paviršiaus danga. Plokštės korpusas yra traškus, lengvas, nėra lengvai nusidėvėjęs, lengvai apdorojamas ir gali būti tiesiai ant lentos. Šilkografija, tapyba, laminavimas ir tapyba yra plačiai naudojami reklamoje ir reklamoje, orlaivių modeliuose, architektūrinėse dekoracijose, kultūroje ir mene bei pakavimui.

KT board(1)

& nbsp;

PanaudojimasKT putplasčio plokštėreklama yra montuojama pakabinimo lenta parodoms, ekspozicijoms ir informacijos apie produkto viešinimą paskelbimui, be to, ji taip pat plačiai naudojama ekrano spausdinimui vienu metu, ypač tinkama didelėms - masto vieningoms viešinimo veikloms.

& nbsp;KT board(2)

& nbsp;

putplasčio KT plokštėtaip pat bus plačiai naudojamas ženklų pramonėje, taip pat pastatų dekoravimo pramonėje, kultūros ir meno bei pakavimo pramonėje, spausdinimo pramonėje, „pasidaryk pats“ gamyboje (ypač orlaivių modelių gamyboje) ir „cosplay“ rekvizituose.

& nbsp;KT board(3)

Jei norite sužinoti daugiau apieKT lentos medžiagaprašau susisiekti su manimi laisvai! Mielai pateikčiau jums daugiau informacijos apie tai.

My Email: janet@derflex.com

& nbsp;