Alyvos tvoros tentai medžiaga

Alyvos tvoros tentas yra naudojamas naftos telkinyje, kad būtų išvengta išpylimo. Dauguma naftos telkinių yra jūroje ir vandenyne, o naftos išsiliejimas gali pakenkti ekologinei aplinkai, jei nėra prevencijos. DERFLEX gamina ir tiekia PVC tento ritinius, skirtus alyvos tvorui gaminti.

Informacija apie

Alyvos tvoros tentas yra naudojamas naftos telkinyje, kad būtų išvengta išpylimo. Dauguma naftos telkinių yra jūroje ir vandenyne, o naftos išsiliejimas gali pakenkti ekologinei aplinkai, jei nėra prevencijos.

DERFLEX gamina ir tiekia PVC tento ritinius, skirtus alyvos tvorui gaminti.


DERFLEX alyvos tvoros tarpaulinai turi šiuos privalumus:

1. Gamyklos kaina, mes ieškome ilgalaikių verslo santykių

2. Kokybės užtikrinimas: Griežta QC sistema, todėl mūsų gaminiai 100% taikomi kliento reikalavimams

3. Pardavimų tarnyba: Padėkite mūsų klientui pasirinkti tinkamus PVC tento ritinius, turinčius labiausiai konkurencingą specifikaciją. Bet koks reikalavimas būtų atsakytas per 8 valandas

4. Pardavimų paslaugos: mes prašysime visų užsakymų atsiliepimų. Jei yra kažkas, ką turime tobulinti, mes tai darysime iš karto.


Tvoros tvoros
Tvoros tvoros

Alyvos tvoros tentai Plaukimui
Alyvos tvoros tentai Plaukimui

Pagrindiniai produktai:

daiktas pavadinimas pavadinimas

DG1122 1000D * 1000D 20 * 20 610 gm 18oz
DG35 300D * 500D 18 * 12 500 g
DG1188 1000D * 1000D 18 * 18 610 gm

PVC tarapulin roll18 oz tentas

alyvos tvora tarpaulinoil tvora


DERFLEX yra profesionalus PVC dengtas tentas gamintojas Kinijoje, patirtis daugiau nei 15 metų. Profesionalios technikos komanda, Stabili kokybė, geras aptarnavimas, visi, kad tai yra labiausiai konkurencinga tentas gamykla Kinijoje.


Tyrimo