Namuose > Programa > vienos krypties vizualinio vinilo taikymas

Vientisinis vizualinis vinilas yra juodos ir baltos spalvos PVC, laminuotas pritvirtinant spaudimui jautrius klijus ir išleidžiant popieriaus gerą reklaminę medžiagą, tinkančią stiklo paviršiaus stiklams, stiklinėms durims ir langams, stiklo užuolaidų sienelėms arba transporto priemonėms. reklamos poveikis.

Perforated vinyl manufacturer

Perforuotas vinilas


one-way vinyl manufacturer

vienpusis vinilas


printable perforated vinyl manufacturer

spausdinamas perforuotas vinilas

Pagrindinis perforuoto vinilo panaudojimas:

1. Visoje vietoje yra autobusų prieglaudos, parodų centrai, telefono kabinos, konferencijų centrai ir stiklo sienos.

2, autobusas, taksi galinis langas, didelis vyresnysis verslo automobilis, metro, krovininių automobilių kėbulo reklama.

3, greito maisto restoranai, grandinės restoranai, degalinės, universalinės parduotuvės, prekybos centrai, bankai, salonai, viešbučiai, moteliai, mažos mažmeninės prekybos parduotuvės ir kt .;

Perforated vinyl supplier

Perforuotas vinilas, skirtas langų grafikai


one-way vinyl supplier

vienpusio vinilo langų grafikai


printable perforated vinyl supplier

spausdinamas perforuotas vinilas, skirtas langų grafikai

Perforated vinyl wholesale

Perforuotas vinilas reklamai


one-way vinyl wholesale

vienpusio vinilo langų grafikai


printable perforated vinyl wholesale

spausdinamas perforuotas vinilas, skirtas langų grafikai


Palyginti su kitomis reklaminėmis medžiagomis, vieno leidimo pastos privalumai iš esmės atsispindi šiuose punktuose:

1, vieno leidimo pastos kokybė yra akivaizdus privalumas žiūrėti iš automobilio, neturi įtakos automobilio personalui (ypač vairuotojams). Viena permatoma pasta yra gera, jos perdavimo sparta gali siekti nuo 5 iki 5 (50% šviesos pralaidumo), o skaidrus stiklas prieš skelbimo greitį yra tas pats, tačiau efektas yra kitoks, vienoje pusėje per postą, galite pamatyti gražią nuotrauką reklamos vaizdą. Tokiu būdu ne tik puošia miesto išvaizdą, bet ir padidina reklamos efektą.

2, vienos skverbties privalumai yra daug brangesni nei saulės plėvelė. Saulės filmas tampa labai karštas, trapus ir linkęs į kraštą po saule. Žinoma, ne tik saulės spindulių paspaudimo per vieną pusę per mažą diafragmą, bet ir šviesa tapo labai minkšta, be to, tai gali būti dalis apšvietimo (daugiau nei dešimt kartų, stiprios saulės plėvelės). automobilis gali jaustis, nei saulė vieną kartą per filmo vaizdą aiškiai matė ir jaustis vėlesnė.