Kompiuterio lenta

PC SHEET, kurį taip pat galima pavadinti polikarbonato (PC) tuščiaviduriais saulės skydais ir dviguba tuščia lenta. "PC" saulės skydai pagaminti iš aukštos kokybės Vokietijos "Bayer" "Markolon" žaliavų ir "SABIC BASIN" žaliavų, naudojant pažangiausias ekstruzijos įrangą ir gamybos technologijas.

Informacija apie

Šanchajus DER naujos medžiagos Co, Ltd "yra profesionalių PC lapų gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos, kuri yra susijusi su projektavimu, kūrimu ir gamyba PC plastiko lapas .


1. PC lapo įdiegimas

PC lapą, kuris taip pat gali būti pavadintas polikarbonato (PC) tuščiavidurių saulės skydų ir dvigubos tuščiavidurės plokštės. "PC" saulės skydai pagaminti iš aukštos kokybės Vokietijos "Bayer" "Markolon" žaliavų ir "SABIC BASIN" žaliavų, naudojant pažangiausias ekstruzijos įrangą ir gamybos technologijas.

"PC Transit" lakštas su geru apšvietimu, atsparumu smūgiui, senėjimo, lengvo svorio, fizinio stabilumo ir kitomis charakteristikomis tampa viena iš plačiausiai naudojamų pasaulyje kaip inžinerinių plastikų ir naujų pastatų apšvietimo apdailos medžiagų su žaliai aukštos aplinkos apsaugos.


2. Ankstesnis kompiuterio saulės lapo lapas

1) . Skaidrumas: geras šviesos transmisijos našumas. Kompiuterio ekranas iki 88% skaidrumo.

2). Sąlytis su oro sąlygomis: anti-UV co-extruded sluoksnio paviršius gali užblokuoti saulę per ultravioletinę šviesą, todėl plokštė nėra lengva senstanti geltonai, geras oro atsparumas.

3). Garso izoliacija: geros garso izoliacijos savybės, gali veiksmingai sumažinti triukšmą, yra pageidautina medžiaga greitkelio garso barjerui.

4). Atsparumas smūgiams: PC smūgio plokštės stiprumas yra toks pat storio, kaip ir paprasto stiklo, nuo 250 iki 300 kartų, akrilo plokštelė 30 kartų, 2 kartus grūdinto stiklo, "nesugriaudyto stiklo" reputacija, yra kultivuojamo aukštos kokybės medžiagų stiklo gamyba.

5). Neatsparus liepsnojantis: GB GB2424-2006 testas yra antipireninis B1 lygis, degimas nesukels toksinių dujų, nes iš ugnies savaime gesinti nebus prisidedama prie ugnies plitimo.

6). Atsparumas temperatūrai: ne 40 ° C iki 120 ° C temperatūroje nebus jokių deformacijų, mechaninių ir mechaninių savybių, dėl kurių žymiai pasikeis kokybės pablogėjimas;

7). Lengvas svoris: lengvas svoris, patvarumo plokštės tankis yra tik pusė bendro stiklo, taigi taupoma transportavimas, išmontavimas, montavimas ir palaikymas, o plokštė gali būti šalta, suteikiant architektams platesnę dizaino erdvę.

8). Gali būti karšta sulenkti.


3. PC plokščių lapo specifikacija

Poveikio stipris 2.1 ~ 2.3J / M

Šviesos transmisija 40 ~ 82%

Savitasis svoris 1.2G / cm³

Šiluminės plėtimosi koeficientas 0,065mm / m ℃
Darbo temperatūra -40 ℃ ~ + 120 ℃
Šilumos laidumas 3.0 ~ 3.9w / ㎡ ℃
Tempiamasis stiprias ≥ 60 N / mm
Lankstumo stipris 100 n / m ㎡
Elastingumo modulis 2400Mpa
Tempiamasis įtempis pertraukoje ≥65 Mpa
Pailgėjimas pertraukoje> 100%

Bendras storis: 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm


pc2.jpg

Kompiuterio lapas


pc3.jpg

PC saulės skydai


pc4.jpg

PC plastiko lapas


4. PC plastiko lakšto naudojimas


Kompiuterio saulės skydai yra plačiai naudojami lauko apšvietimo projektuose, pavyzdžiui: sporto aikštelėse, stotyse, oro uostuose, prekybos centruose, kuriuose įrengiami apšvietimo projektai; koridorinis važiavimo stogas, pastogė, tentai, automobilių stovėjimo aikštelė, žemės ūkio šiltnamiai, ekologiški restoranai; Reklaminės šviesos dėžutės, greitkelių triukšmo barjerai, patalpų ir lauko apdaila ir kt.

pc 1.jpg

PC lapų tiekėjas


pc5.jpg

Kompiuterio plokštės skydelis


pc9.jpg

Kompiuterio plokštelė


pc7.jpg

kompiuterio lapas


pc for bridge.jpg

kompiuterio plokštė


pc for window.jpg

Kompiuterio lenta


pc sun board for bikes.jpg

Kompiuterio lapo tiekėjas


pc8.jpg

PC skaidrus lapas


pc6.jpg

Kompiuterio saulės skydelis


DER yra profesionalus kompiuterio lapų gamintojas, mūsų produktai yra reklamuojami. Jei esate platintojas kompiuterio plokštės ar PC plastiko lapas , ir jei turite klausimų ar reikalavimas pc saulės lentos, susisiekite su mumis laisvai.

Tyrimo