PP gofruotas lapas

Šanchajus DER naujos medžiagos Co, Ltd "yra profesionalus PP tuščiaviduriai lentos gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos, kad yra susiję su projektavimu, plėtra ir gamyba PP gofruotas lapas Įvadas PP tuščiavidurių plokščių Plastikiniai tuščiaviduriai lakštai yra lengvas ( tuščiavidurė konstrukcija), ...

Informacija apie

Šanchajus DER naujos medžiagos Co, Ltd "yra profesionalus PP tuščiaviduriai lentos gamintojas ir eksportuotojas iš Kinijos, kad yra susiję su projektavimu, plėtra ir gamyba PP gofruotas lapas  1. PP tuščiavidurio lakšto įvedimas

Plastikiniai tuščiaviduriai lakštai yra natūralaus lengvo svorio (tuščiavidurės struktūros), netoksiškos, be taršos, vandeniui atsparios, atsparios smūgiams, nuo senėjimo, atsparios korozijai ir perdirbamos įvairios spalvos ir gražios spaudos medžiagos. Plastikinės tuščiavidurės plokštės iš esmės apima tuščiavidurių tinklelių lakštus, laidžiosios tuščiavidurės plokštes ir antistatikinius tuščiavidurius lakštus, kurie plačiai naudojami eksporto daržovių pakuočių, maisto produktų, pesticidų, lengvosios pramonės, techninės įrangos, pastatų keramikos, prietaisų ir buitinių gaminių, taip pat patalpų ir lauko reklamos apdaila, didelės parodos, apyvartos dėžučių medžiagos, stiklinių butelių laikikliai, automobilių stogai ir kitos pramonės šakos. PP tuščiaviduriai lentos taip pat vadinamos: PP gofruotojo lakšto , gofruoto plastiko lenta , pp tuščiavidurio lakšto , polipropileno lakšto , koroplasto , korekcinio plastiko tuščiavidurio lakšto , korfliuotojo lakšto , kartonplasto , pp lakšto


2. Pagrindiniai PP gofruoto lakšto požymiai

1) Svorio svoris ir lengvai apdorojamas.

2) Patvarus ir standus.

3 Perdirbama ir plaunama.

4) netoksiškas ir cheminis atsparumas.

5) atsparumas drėgmei ir atsparumas šilumai.

6) Atsparumas senėjimui ir atsparumas tempimui.

7) Lengva valyti ir prižiūrėti.


3. Polipropileno lakšto specifikacija

Dydis: 1220 * 2440mm, 2050 * 3050m kiti dydžiai gali būti pritaikyti;

Svoris: 200-4000g / m2;

Storis: 2-12mm;

Spalva: skaidrus, baltas, juodas, žalias, geltonas, mėlynas ir tt


PP hollow board manufacturer

PP tuščiaviduris lenta


Buy PP corrugated sheet

PP gofruotas lapas


Correx plastic hollow sheet factroy

Correx plastikinis tuščiaviduris lakštas


4. Korekcinės plastikinės tuščiavidurės plokštės naudojimas

1) Pakuotė: perkėlimo dėžutė, pašto dėžutė, ekrano dėžė, pertvara, dėžutė, maisto pakuotė, apyvartos dėžutė, sluoksnio padėklas, skirtas buteliukų pakavimui ir pan.

2) reklama: reklaminis stendas, kiemo ženklas, įspėjamoji lenta, grafika, kelio ženklai, ekrano stovas ir prekybos taškai, stendas, lentos, stendas, apdailos plokštės, rėmelių atrama, skaitmeninė spauda ir ekrano spausdinimas.

3) Apdaila: pertvaros, sienų apmušimas, patalpų ir lauko apdaila, vėjo jėgainės ir pakabinamos lubos, grindų danga, šiltnamio stogas.

4) Kanceliarinės prekės ir meno dizainas: jis yra daugiaspalvis, tinka meno dizainui ir įvairių tipų dėžutėi arba subtili dovana.


PP hollow sheet supplier

PP tuščiaviduriai lakštai


PP corrugated board seller

PP gofra board


u=3622332742,3005968646&fm=26&gp=0.jpg

Polipropileno lapas


5. Krovinių lapo servisas

1) Profesinė gamybos komanda, turinti patirties daugiau nei 15 metų;

2) griežta kokybės kontrolės sistema, skirta konsistencijos produktams gaminti;

3) Visi klausimai ar užklausa bus atsakyti per 8 valandas;

4) Bet kokia kokybiška problema būtų grąžinama per 3 darbo dienas ;

5 ) Kai rasite trūkumų turinčių gaminių, mes laiku pakeisime naujus produktus geros kokybės.DER yra profesionali PP tuščiavidurė lenta gamintojas , mūsų produktai yra skatinimo. Jei esate PP gofruotojo lakšto arba Correx plastiko tuščiavidurio lakšto platintojas ir, jei turite kokių nors klausimų ar reikalavimų korflute lapui , susisiekite su mumis laisvai.
Tyrimo