PVC lubų plėvelė

Lubų medžiagų medžiaga tapo pageidaujama medžiaga iš PVC ištempiamos lubų plėvelės, taip pat žinomos kaip minkštos plėvelės, raukšlės audiniai. Cheminiai simboliai: B1 minkšta plėvelė lubų medžiaga: nano pvc. A klasė ugniai atspari piamater lubų medžiaga: specialus stiklo pluošto ir fluoro dervos apdorojimas ir ...

Informacija apie

Lubų medžiagų medžiaga tapo pageidaujama medžiaga iš PVC ištempiamos lubų plėvelės, taip pat žinomos kaip minkštos plėvelės , raukšlės audiniai .


Cheminiai simboliai:

B1 minkšta plėvelė lubų medžiaga : nano pvc.

A klasės ugniai atsparių piamaterinių lubų medžiaga: specialus stiklo pluošto ir fluoro dervos bei vinilono pluošto apdirbimas.


Klasifikacija:

1. Blizganti plėvelė: minkštas plėvelė turi stiprią šviesos suvokimą, gali sukurti veidrodį kaip atspindžio efektą.2. optinė filmavimas: minkšta plėvelė, šis produktas yra pieno baltos spalvos, permatomas. Uždaroje erdvėje šviesos pralaidumo efektas gali siekti daugiau kaip 75%. Gali pagaminti vientisą, minkštą, tobulą, unikalų apšvietimo dekoratyvinį efektą

3. Matavimo plėvelė: minkštas plėvelė, šviesos suvokimas yra antrasis tik blizgusis paviršius, bet stipresnis nei pagrindinis filmas. Bendras poveikis yra grynas, aukštos kokybės.

4. banginio odos tekstūra : minkštosios plėvelės paviršius prisiima aksominę formą, turi išskirtinę garsą sugeriančią savybę. Lengva sukurti šilto vidaus efektą.

5. metalinis paviršius: minkšta plėvelė turi stiprią metalinę tekstūrą ir sukuria šviesą kaip metalai. Jis turi stiprią dekoratyvinį efektą.

6. Pearlite veidas : minkšta plėvelė su perlų šviesos suvokimu, suteikianti kilnų kosminį efektą.

7. Svajonių veidas : minkštas plėvelė turi vaivorykštę, kaip spalvų keitimo efektą, kuris leidžia jums matyti skirtingus spalvų efektus bet kokiu kampu.

8. Porinis paviršius : minkštas yra ¢ 1mm, ¢ 4mm, ¢ 10mm ir kita alternatyva diafragma. Gera vėdinimo sistema, padedanti patalpų oro cirkuliacijai. Maži skylės gali būti išdėstytos pagal reikiamus modelius. Jis turi stipraus ekrano efektą.

9. pagrindinis plėvelė : žemesnė už originalią minkštos plėvelės lubų tipą, mažiausią kainą. Paviršius yra panašus į įprastą dažų poveikį. Tinka ekonomiškam dekoravimui.

10. stiklo plėvelė : stiklo plėvelė yra gryna skaidra plėvelė, kurios poveikis yra lygus stiklui. Gali būti realizuotos įvairios sudėtingos ir gražios formos.

11. Spausdinimo filmas : tai natūrali skaidri medžiaga. Dizainas ir spalva yra lengviau transliuojami. Jis taip pat gali pritaikyti dizainą, modelį ir spalvą pagal klientų poreikius. Tai gali parodyti jūsų asmenybę daugiau.12: Satino plėvelė : paviršius turi mažą liniją, šviesos suvokimas yra antrasis tik lygiam paviršiui, o bendras poveikis yra grynas ir aukštos kokybės.


PVC stogo dangų plėvelės gamintojas

PVC stogo lubų plėvelė


pvc stretch ceiling film supplier

atvirkštinis vinilas


pvc stretch ceiling film wholesale

apšvietimo filmas


PVC lubų plėvelės TEN charakteristikos:

  1. Liepsną

  2. energijos taupymas

  3. Biokontrolė

  4. atsparus vandeniui

  5. spalvinga

  6. interaktyvus

  7. lengva įdiegti

  8. senstantis atsparumas

  9. Saugi ir aplinkos apsauga

  10. Akustinis efektas


Paraiška:

* Ši administracija, biurų pastatai, komercinio biuro pastatas.

* pramoninės zonos ir ligoninės, epidemijos prevencijos stotys, klinikos.

* privatus namas, vilos, apartamentai, vonios kambarys, virtuvė.

* mokykla, darželis, didelė paskaitos salė, kompiuterių salė, interneto kavinės ir kt.

* sporto aikštelės, baseinas, treniruoklių salė, biliardo salė, tinklinio salė, krepšinio salė.

Ši bažnyčia, viešbučio fojė, auditorija, restoranas, baras, kavinė, muzikos salė.

* prekės ženklo parduotuvės: prekės ženklo drabužių parduotuvės, 4S parduotuvės, juvelyrinių dirbinių parduotuvės ir kt.

* viešosios vietos: prekybos centrai, pramogų parkai, oro uostai, metro, mainai, muziejus, meno muziejus, biblioteka, meno paroda, grožio salonas ir kt.

* pardavimo biurų modelių kambariai, klubai, laisvalaikio klubas ir kt.

backlit film manufacturer

PVC strech lubų filmas dangus


backlit film supplier

Konferencijos "PVC strech lubų plėvelė"


backlit vinyl wholesale

apšvietimo vinilo gamintojas


Est ablished 2001 m., Šanchajus DER Naujos medžiagos Co, Ltd "yra PVC strech lubų filmas man ufacturer ir prekybininkas specializuojasi tyrimų, plėtros ir gamybos apšvietimu vinilo . Mes įsikūrę Šanchajus, patogi susisiekimo galimybė. Visi mūsų gaminiai atitinka tarptautinius kokybės standartus ir labai vertinami skirtingų rinkų visame pasaulyje.

Jei jus domina koks nors mūsų filmas su apšvietimu arba norėtumėte aptarti užsakymą, susisiekite su mumis. Artimiausiu metu laukiame sėkmingų verslo santykių su naujais klientais visame pasaulyje.

Tyrimo