PVC putplastis

PVC putplasčio plokštė pagaminta iš PVC (polivinilchlorido), kartu su cheminiais putplasčiais priedais, mikro putojimo ekstruzijos gamybos linija. PVC putplasčio plokštės privalumas: 1. vandeniui atsparus, neatsparus ugniai, rūgštis ir šarmai, atsparus moldui, lengvas, šilumos izoliacija, garso izoliacija ir slopinimas. 2. panaši ...

Informacija apie

PVC putplasčio plokštė pagaminta iš PVC (polivinilchlorido), kartu su cheminiais putplasčiais priedais, mikro putojimo ekstruzijos gamybos linija.

PVC putplasčio plokštė pranašumas:

1. vandeniui atsparus, antipirenas, rūgštis ir šarmai, neprilygsta moldui, lengvas, šilumos izoliacija, garso izoliacija ir slopinimas.

2. panašus kaip medienos apdirbimas ir perdirbimas yra kur kas geresni už medieną.

3. Tai ideali medžio, aliuminio, kompozicinės plokštės pakaitalas

4. plutos putplasčio putplasčio plokštė yra labai sklandžiai, didelė kietumas, nėra lengva nulio, dažniausiai naudojama spintelių, baldų ir tt gamyboje.

Paraiška:

Autobusas, traukinys, automobilio stogo dėžutės šerdis su interjero plokštėmis, sienų plokštėmis, dekoratyvinėmis plokštėmis, biurų pastatais, gyvenamaisiais pastatais, viešosiomis vietomis, komerciniu dekoratyviniu rėmeliu, be dulkių, plokščių, lubų, ekrano, kompiuterio raidėmis, reklaminiais ženklais , ženklų lentos plokštės, lentos ir kitos pramonės šakos ir nuotraukų albumų cheminės korozijos inžinerijos, šilumos liejimas su šalta plokšte, speciali šaltojo izoliavimo inžinerija, aplinkos apsaugos plokštelės pelėsiai, sporto įranga, veisimo įranga, įrenginiai, medžiagos, vandeniui atsparios drėgmei atsparios paplūdimio meno medžiagos ir įvairios šviesos pertvaros, o ne stiklo lubos.

DERFLEX PVC putplastis:

tankis: 0,45-0,65

storis: 1-20 mm


Tyrimo