"PVC Frontlit" reklaminė medžiaga skelbimų lentoms

"DERFLEX" gamina ir tiekia PVC reklaminę skydelį. Turėdamas gerą tempimo ir atsparumą, gerą rašalo sugėrimą, ilgą lauko gyvenimą, reklaminės medžiagos reklaminė medžiaga reklamuoja jūsų verslą konkurencingai

Informacija apie

"DERFLEX" gamina ir tiekia PVC reklaminę skydelį . Turėdamas gerą tempimo ir atsparumą, gerą rašalo sugėrimą, ilgą lauko gyvenimą, reklaminės medžiagos reklaminė medžiaga reklamuoja jūsų verslą konkurencingai

PVC coated frontlit

PVC priekinio lango ritinėliai


hot laminated frontlit

500D priekinė reklaminė medžiaga


frontlit banner material

PVC padengtas priekinis ženklas


lauko reklaminiai skydai daugiausia nurodo greitkelius, įskaitant greitkelius, miesto kelius, eismas ir kitus svarbiausius skyrius išilgai aukštų, akivaizdžių skelbimų lentų.

billboard banner material

lauko stendas


outdoor banner rolls

kelių skelbimų lentos


solvent banner material

miesto stendas

Reklaminės lentos privalumas

Paleidimo orlaivių artilerijos reklaminiai skydai paprastai yra pastatyti ant miesto kelių ir provincijų bei nacionalinių greitkelių, kuriuose yra greitkelių ar žmonių judėjimas. Dėl didelio masto aukštybių funkcijų reklama yra labiau pastebima, daugiau tęstinumo, kad pritrauktų daugiau žmonių dėmesio. Jei kartu su daugialypiu vizualiu, įvairialypiu požiūriu, spalvų kūrybiškumas yra labai šokiruojantis, žmonės jaučiasi pasinerti, įspūdingi. Tuo pačiu metu antiaircraft skelbimų lentos turi vienkartines investicijas į gyvenimą ir gali turėti nuosavybės teisę ir teisę naudotis kaip namas. Jis gali būti parduotas ir išnuomotas, todėl tai yra geresnis pasirinkimas fiksuotoms investicijoms.


DER Naujoji Medžiaga yra viena iš pirmaujančių Kinijos PVC pagrindinių reklaminių medžiagų, skirtų skelbimų lentų gamintojams ir tiekėjams, su profesionalia gamykla, mes galime pagaminti aukštos kokybės PVC reklaminius skydinius reklaminius skydinius už konkurencingą kainą, ir mes visada galime Jums pasiūlyti produktus, skirtus parduoti . Sveiki atvykę į didmenines prekes iš mūsų.
Tyrimo