Sportinė smėlio dėžė tentinė medžiaga

Sportiniai smėlio dėžės Sportiniai smėlio dėžės, dažniausiai stambus audinys, baltos drobės ir maišai, siuvami dešimt sluoksnių, kurių plotis yra 1,5 pėdos, pagaminta apie 8 kg geležies smėlio. Kai kuriuose smėlio maišeliuose yra smėlio, pjuvenų, pupelių arba sorgo. Yra dviejų rūšių kvadratinės ir apvalios, svorio ir dydžio ...

Informacija apie

Sportiniai smėlio maišai

"Sports Sandbags", paprastai kieta šiurkštaus audinio, balto drobinio ir maišelio, siuvami, dešimt sluoksnių aukštyn ir žemyn, 1,5 pėdų kvadrato dydis, pagamintas apie 8 kg geležies smėlio. Kai kuriuose smėlio maišeliuose yra smėlio, pjuvenų, pupelių arba sorgo. Pagal praktikų poreikius yra dviejų kvadratų ir apvalių, svorio ir dydžio. Pagrindiniai pratimo raumenys.


Produktai

Pripučiama pilis yra pilis, skirta išpūsti žaislinius įrenginius, naudoti aplinką tausojančias, minkštas ir kitas vaikų gaminamos medžiagos savybes. Dėl savo gražios, unikalaus vaikų mėgstamos figūros. Pripučiama pilis, pilis, pripučiamasis batutas ir kt.

Taikoma sritis: mažas atrakcionų parkas, parkas, kvadratas, prekybos centras, prekybos centrai kultūros festivalio sankirtoje, šventyklų mugės, parodos ir veikla kūdikiams ir mažiems vaikams, delikatesas festivalis paplūdimio kultūros festivalis, didelė bendruomenė, vaikų darželis, žaidimų aikštelė, animacinis pasaulis, teminis parkas, karnavalas.


Neapdorotas PVC tentas išpūstoms pilies simboliams:

Automatinis valymas

atsparus vandeniui; nėra nuotėkio

ne išnyksta; lauko gyvenimo trukmė;

nėra toksiškos

geras ašaros ir tempimo stengt


Sporto smėlio dėžės
Sporto smėlio dėžės
Tyrimo