vinilo banneris (PVC reklaminiai antraščiai)

Vinilo reklamjuostė, dar vadinama PVC reklamjuostė, "frontlit", "backlit" ir kt., Po vinilo reklaminių antraščių spausdinimo yra plačiai naudojama lauko reklamai. Lauko vinilo reklama pagaminta iš PVC + poliesterio audinio + PVC.

Informacija apie

Vinilo reklamjuostė, dar vadinama PVC reklamjuostė, "frontlit", "backlit" ir kt., Po vinilo reklaminių antraščių spausdinimo yra plačiai naudojama lauko reklamai.


Produkto taikymas

Viniliniai reklaminiai plakatai yra plačiai naudojami vinilo lauko reklaminių antraščių, apšviestu vinilo plakatų, šviesos dėžutės ir tt ... akių vinilo reklama yra naudojama ypač jūrų miestelyje, kur yra vėjuotas plotas.


Produkto pranašumas

Lauko vinilo reklama pagaminta iš PVC + poliesterio audinio + PVC. 13 oz vinilo reklama yra populiariausi lauko vinilo reklama.

"DERFLEX" vinilo reklamjuostės medžiaga yra konkurencingesnė tarp Kinijos vinilo reklaminių antraščių gamintojų:


1. Pigūs vinilo reklama: geriau kontroliuoti gamybos sąnaudas, todėl kainuoja konkurencingesnė.

2. Visa PVC vinilo plakatų gamybos linija: su kalendoriais, laminavimo mašinomis gamykloje, mes gaminame savo PVC plėvelę ir atlieka galutinį laminavimą ar dengimą. Tai sumažintų didmeninių vinilo reklaminių antraščių kainą.

3. Nuolatinis kokybės užtikrinimas: kiekvienai gamybai DERLFEX du metus išlaikys ne mažiau kaip 5 metrų gamybos pavyzdžius. Jei yra kokių nors skundų, mes lengvai sužinotume apie problemą.

4. Geresnė kontrolė kiekvienoje detalėje: iš PVC nėra audinio, netgi kraštas yra 100% lygus; Nereikia praleisti siūlai iš poliesterio audinio; pilnas dydis ritinio ilgyje, gramas; tt ...

5. "DERFLEX" priima visus naujus pasiūlymus, kad produktai būtų tinkamesni tikslinei rinkai.


produkto kategorija

- PVC priekinis ženklas

Priekinis priekinis PVC ženklas naudojamas priekinio šviesos šaltinio šviesos dėžutėje; perdavimo sparta paprastai yra 5-10%. Frontlit reklamjuostė plačiai naudojama dideliam vinilo plakatų spausdinimui lauke, pvz., Pastatų stendams, didelės spartos kelyje esančioms šviesos dėžutėms ir šviesos dėžutėje "Optimums". Sužinokite daugiau >>

PVC priekinis ženklas
13 os reklama
500D priekinis ženklas

PVC frontlit for billboard
pirmenybė renginiams
PVC reklaminis skydelis patalpoms dekoruoti

- PVC apšvietimo reklama

"B acklit" reklamjuostė naudojama norint sukurti galinio šviesos šaltinio šviesos dėžutę; perdavimo greitis paprastai yra 2-5-3 0% . PVC apšvietimas yra mažesnis, naudojamas kelio ženklams, šviesos dėžutėje ir patalpose. G enerally mažiau nei 100 kv.m. Sužinokite daugiau >>

apšvietimas 500D
padengtas apšvietimu
atloti 18 ozatvirkštinė reklamjuostė lauko švieslentėms
PVC užpakalinė apšvietimas reklamai kelio pusėje
traukinių stoties patalpų reklama

- PVC akių reklama

"Typhoon" teritorijoje gaminami vinilo tinkleliai. tankiai paskirstyta tinklelis leis vėjui eiti per vėliavą, kuris sumažino poliaus spaudimą. Tokiu būdu vinilo plakatų spausdinimas gali būti ilgesnis lauke. "Mesh" baneris naudojamas labai dideliam reklaminių vinilinių reklaminių antraščių ir architektūros reklamai. Sužinokite daugiau >>

PVC tinklelis su pamušalu
PVC spalvota akių reklama
PVC akių reklaminis plakatas ekologinio polivinilo spausdinimui


PVC akių reklamjuostė žaidimų laukui
atspausdintas PVC juostos reklaminis plakatas
paruoštas PVC juostos reklaminis plakatas

- PVC blokuotės reklamjuostė

1. juodos spalvos vėliava taip pat naudojama kaip priekinio lango PVC vinilo plakatai. Juodame filme, esančiame atgal, šviesos spindulys yra mažesnis nei 5%. Šviesiausioje srityje juodos atlošos vaizdas tampa labiau matomas.

2. Dvipusis spausdinamas PVC juostas yra sudarytas iš 4 sluoksnių: baltos PVC plėvelės + juodos PVC plėvelės + poliesterio audinio siūlai + baltos PVC plėvelės. Versija spausdinimui Sužinokite daugiau >>

juodas nugaros reklama 15oz
PVC blokuotų reklaminių antraščių dviguba spausdinimo pusė
PVC blokatoriaus reklama 18oz

blokuotų reklaminių antraščių rinkinys
PVC blokuotės reklamjuostė, "pole banner"
PVC reklaminė reklama lauko reklamai

Mūsų įsipareigojimas

1. Laisvieji pavyzdžiai: mėginiai būtų paruošti pasiimti per 3 dienas po patvirtinimo;

2. Greitas atsakymas: visi klausimai bus atsakyti per 24 valandas;

3. Kokybės garantija : visi ritiniai, kurie skiriasi nuo patvirtinto pavyzdžio, būtų padengti DERFLEX;


Apie DERFLEX

Šanchajus DER naujos medžiagos Co, Ltd "yra gamybos plotas 60.000 kvadratinių metrų, užregistruota 2,5 milijonų JAV dolerių. 3 kalendoriai, 3 dengimo mašinos ir 5 laminavimo staklės, 25 vyresnieji inžinieriai ir 450 darbuotojai daro mūsų gamyklą konkurencingesnę tarp banerio vinilo tiekimo.

DERFLEX gamykla
DERFLEX laboratorija
DERFLEX gamybos linija

DERFLEX turi visą QC sistemos seriją. Tuo pačiu metu mes bendradarbiaujame su Rytų Kinijos universiteto mokslu ir technologija, garsiuoju Kinijos universitetu, kurti polimerinių tyrimų laboratoriją. Tai išliks mūsų būsimos technologijų ir naujų produktų tyrinėjimo privalumų.

Šanchajaus APPP paroda
DERFLEX vertingi klientai

DERFLEX vertingi klientai


DERFLEX jau daugiau kaip 15 metų yra skaitmeninės spaudos pramonėje, turi klientų daugiau nei 100 šalių.

Mes vykdome visus mūsų užsakymus iš PI, gamybos, pristatymo ir po pardavimo.

Visi užsakymai griežta kokybės kontrolė, siekiant patenkinti klientų poreikius.

20 pėdų konteineris
PVC banerio kietojo vamzdžio pakuotė
individualus logotipas ir etiketėTyrimo