Sienų danga, poliesterio tekstilė

Sienų audinio audinys yra vienas iš DERFLEX gaminių, pagamintų mūsų klientams, tekstilė gali būti naudojama kaip tapetai. Besiūlių sienų dangos charakteristikos. 1. Audinio audinio apdaila yra tapetų atnaujinimo gaminys. nuotraukas galima spausdinti spalvingais ir ryškiais. Tai pagaminta iš poliesterio ...

Informacija apie

Sienų audinio audinys yra vienas iš DERFLEX gaminių, pagamintų mūsų klientams, tekstilė gali būti naudojama kaip tapetai.

Besiūlių sienų dangos charakteristikos

1.Valio audinio tekstilė yra atnaujinti produktas tapetai. nuotraukas galima spausdinti spalvingais ir ryškiais. Tai gaminama iš poliesterio tekstilės, vertingesnės už tapetą. Po specialaus apdorojimo tekstūra yra natūralesnė ir minkštesnė.

2. Aplinkos charakteristikos. ugniai atspari, anti-pelėsio, minkšta, taip pat labai atspari šveitikui, o drėgmei atsparus kvėpuojantis stiprus tapetai, gali geriau pritaikyti patalpų klimatą.

3.su audiniu tekstilės pati lankstumas, nėra toksiškos, nėra kvapų. tinka klojimui, taip pat gyvenamasis kambarys su pagyvenusiais ir vaikais

4.Galite įdiegti švarų ir pakeisti.

Pagrindinis "DERFLEX" produktas:

DX3260: 300D * 300D, 260zsm. Maksimalus plotis 7750px.


Tyrimo